Опис послуги

Код: 32-01
Назва: Дозвіл на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах (їх частинах)
Суб'єкт надання: Управління Державного агентства рибного господарства в Одеській області Чорноморське басейнове управління Державного агентства рибного господарства в Одеській області
Строк надання: 30 календарних днів
Платність послуги: безоплатно
Інформаційна картка: завантажити

Необхідні документи

Для отримання дозволу:

1. Заява (постанова Кабінету Міністрів України від 07.12.2005 р. № 1176 «Про затвердження форми заяви на одержання суб’єктом господарювання або уповноваженою ним особою документів дозвільного характеру»;

2. Довідка про наявність у суб’єкта господарювання рибальських суден (плавзасобів), дозволених знарядь лову(відповідно до вимог правил рибальства та режимів) та рибоприймальних пунктів ( місця розташування яких погоджено відповідно до розташування яких погоджено відповідно до законодавства) на визначеному рибогосподарському водному об’єкті ( його частини) ( додаток 2).

3. Програма виконання робіт, в якій визначені методи, мета та завдання робіт, типи і кількість рибальських суден ( плавзасобів), назва і кількість необхідних знарядь лову, вразі здійснення вилову водних біоресурсів у науково- дослідних, науково- промислових, дослідно- конструкторських цілях, контрольного вилову водних біоресурсів для визначення їх стану запасів. Вилову водних біоресурсів з метою отримання біологічного матеріалу для штучного відтворення їх запасів та здійснення аквакультури.

(п. 3 Постанови Кабінету Міністрів України від 30.10.2013 р. №801 « Про затвердження Порядку видачі дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) або відмови в його видачі, переоформлення, видачі дубліката та анулювання зазначеного дозволу»)

Бланки заяв